O PROGRAMIE

Wielkim przywilejem LafargeHolcim jest partnerstwo biznesowe z wiodącymi firmami na rynku materiałów budowlanych. Rozwijające się prężnie firmy oczekują od swoich partnerów więcej niż dotychczas, a ich oczekiwania stają się indywidualne i precyzyjnie dostosowane do potrzeb przedsiębiorstw.

Takie właśnie firmy LafargeHolcim zaprasza do Skrzydeł Sukcesu – Klubu Partnerów LafargeHolcim. Jest to program biznesowy, którego celem jest wsparcie partnerów w rozwoju ich przedsiębiorstw.

Z innymi członkami Klubu Partnerów LafargeHolcim łączy Państwa jedno – sukces. Obserwujemy go od dawna. Program LafargeHolcim Skrzydła Sukcesu dotyczy obszarów ważnych dla działania operacyjnego i rozwoju firmy w przyszłości.

Chcemy lepiej rozumieć Państwa potrzeby, tak abyśmy mogli lepiej sprostać obecnym i przyszłym oczekiwaniom. Zachęcamy do aktywnego udziału w programie i dzielenia się spostrzeżeniami. Naszym celem jest stworzenie najlepszego w Polsce programu partnerskiego dla Kluczowych Klientów, który pomoże w konsekwentnym i trwałym budowaniu sukcesu ich przedsiębiorstw.

Regulamin programu partnerskiego LafargeHolcim Skrzydła Sukcesu dostępny tutaj.